Project Description

Kadın Hastalıkları & Doğum

Kadın Hastalıkları ve Doğum

Miracle Hospital Kadın Hastalıkları ve Doğum bölümünde pek çok ailenin çocuk sahibi olma mutluluğuna erişmesine yardımcı olunmakta ve sağlıklı nesiller için çaba sarf edilmektedir. Yine Kadın Hastalıkları hekimlerimizin gözetiminde tanı ve tedavi hizmetleri uygulanmaktadır;

  • Gebe Takibi

  • Normal Doğum

  • Sezaryen

  • Tüp Bebek (IVF)

  • Ürojinekolkoji (İdrar Kaçırma Genital Organlarda Sarkma Sorunları)

  • Genital Bölge Estetiği

  • Jinekolojik Onkoloji

  • Jinekolojik Endoskopik Cerrahi (Laparoskopik ve Histeroskopik Cerrahi)

  • Yüksek Riskli Gebelik (Perinatoloji)

  • Ayrıntılı Fetal Ultrasonografi / 4 boyutlu Ultrasonografi

BÖLÜM DOKTORLARIMIZ

Op. Dr. Musa OLGU
Op. Dr. Musa OLGU
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Deneyimli kadın doğum uzmanımız Jin. Op. Dr. Musa Olgu, Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden 1992 yılında mezun olmuştur. Lefkoşa Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi bünyesinde, Kadın Hastalıkları ve Doğum uzmanı olarak çalışmasının ardından, Ankara Dr Zekai Tahir Burak Kadın Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde, ihtisasını tamamlamıştır. 2000 yılında Kıbrıs’a geri dönerek, Lefkoşa Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Bölümü’nde kadın doğum uzmanı olarak görevine kaldığı yerden devam etmiştir. 2015 yılından itibaren Lefkoşa Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesinde Kadın Hastalıkları ve Doğum Bölüm Şefi olarak çalışmaya devam etmektedir.

Jin. Op. Dr. Musa Olgu, Miracle Hastanesi’nde, deneyimli ekibiyle birlikte, yeni mucizeler yaşatmaya devam etmektedir…

Op. Dr. Firdevs UĞUZ TİP
Op. Dr. Firdevs UĞUZ TİP
Kadın Hastalıkları, Doğum ve Tüp Bebek

Deneyimli tüp bebek uzmanımız Jin. Op. Dr. Firdevs UĞUZ TİP, Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden 2000 yılında mezun olmuştur. Osmaniye Devlet Hastanesi bünyesinde ve Mersin Devlet Hastanesi Koroner Yoğun Bakım ünitesinde çalışmıştır. 2003 yılında, Lefkoşa Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi bünyesinde, Kadın Hastalıkları ve Doğum uzmanı olarak çalışmasının ardından, Ankara Zekai Tahir Burak Kadın Sağlığı Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde, ihtisasını tamamlamıştır. 2008 yılında Kıbrıs’a geri dönerek, Lefkoşa Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Bölümü’nde kadın doğum uzmanı olarak görevine kaldığı yerden devam etmiştir.

Jin. Op. Dr. Firdevs Uğuz Tip’in Kadın Doğum ve Jinekoloji alanlarında yaptığı araştırmaları, yurt dışı yayın olarak kabul görmüş ve takdir edilmiştir. Jinekoloji ve kadın sağlığı konusunda uzmanlığının yanı sıra, ultrasonografi, laparoskopi alanlarındaki sertifikalarıyla birlikte, infertilite (kısırlık) ve üreme endokrinolojisi, ürejinekoloji, yenidoğan resüstasyonu ve histereskopi alanlarında, kapsamlı eğitimleri bulunmaktadır.

Jin. Op. Dr. Firdevs Uğuz Tip, Miracle Hastanesi’nde, deneyimli ekibiyle birlikte, yeni mucizeler yaşatmaya devam etmektedir…

Op. Dr. Mustafa SAKALLI
Op. Dr. Mustafa SAKALLI
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Deneyimli kadın doğum uzmanımız Jin. Op. Dr. Mustafa Sakallı, Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden 1999 yılında mezun olmuştur. Lefkoşa Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi bünyesinde, Kadın Hastalıkları ve Doğum uzmanı olarak çalışmasının ardından, Zeynep Kamil Kadın Ve Çocuk Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde, ihtisasını tamamlamıştır. 2009 yılında Kıbrıs’a geri dönerek, Lefkoşa Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Bölümü’nde kadın doğum uzmanı olarak görevine kaldığı yerden devam etmiştir.

Jin. Op. Dr. Mustafa Sakallı, Miracle Hastanesi’nde, deneyimli ekibiyle birlikte, yeni mucizeler yaşatmaya devam etmektedir…

Op. Dr. Yalın Ay Karyal
Op. Dr. Yalın Ay Karyal
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Lefkoşa’da doğan Dr. Yalın Ay Karyal, ortaaokul ve lise eğitimini Lefkoşa Türk Maarif Kolejinde tamamladıktan sonra 2007 yılında Ankara Üniversitesinde Tıp fakültesinde eğitimine başladı. 2014-2019 yıllarında Etlik Zübeyde Hanım Kadın Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesinde ihtisasını tamamladıktan sonra 2019 yılında ülkesi geri dönmüştür. Dr. Yalın Ay 2019 yılından itibari ile Girne Akçicek Devlet Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Bölümü’nde kadın doğum uzmanı olarak görev yapmaktadır.

Jin. Op. Dr. Yalın Ay Karyal, Miracle Hastanesi’nde, deneyimli ekibiyle birlikte, yeni mucizeler yaşatmaya devam etmektedir…

Op. Dr. Buse Kurtdereli
Op. Dr. Buse Kurtdereli
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Lefkoşa’da doğan Dr. Buse Kurtdereli , ortaokul ve lise eğitimini Lefkoşa Türk Maarif Kolejinde tamamladıktan sonra 2009 yılında Çukurova Tıp Fakültesinde eğitimine başladı. 2016-2020 yıllarında İstanbul Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastabesinde ihtisasını tamamladıktan sonra ülkesine geri dönmüştür.

Doktorumuz, jinekolojik ve kadın sağlığı konusunda uzmanlığının yanı sıra, ultrasonografi,histereskopi,laparoskopi,yenidoğan resüstasyon ve cinsel terapi alanlarında kapsamlı eğitimleri bulunmaktadır.

2020 yılı itibari ile Lefkoşa Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum bölümünde kadın doğum uzmanı olarak görev yapmaktadır.

Hasta İlişkileri

Wave

Karşılanma anından ve işleminize kadar, güler yüzlü personelimizle, rahat bekleme salonlarımızda kendinizi evinizde hissedin.

GALERİ

Ameliyathanelerimiz

Wave

Dünya standartlarında hijyen ve kalite sunan ameliyathanelerimizde, sağlığınıza kavuşmanız her zaman ilk önceliğimiz.

GALERİ

Laboratuvarlarımız

Wave

Her türlü kan ve idrar tahlillerinide en hızlı ve güvenilir sonuçlar için, tam kapsamlı laboratuvarımız ile hizmetinizdeyiz.

GALERİ