fbpx

SHE LASER – YOU LASER

YOU LASER İŞLEMLER

Kişiye özel lazer doz ayarlaması ile,

🔹 Cilt Yenileme / Gençleştirme

🔹 Yara İzi Tedavisi

🔹 Gebelik Çatlakları Tedavisi

🔹 Cilt Sıkılaştırma

🔹 Vajinal Daraltma

🔹 İdrar Kaçağı

🔹 Ameliyat Gerektirmeyen Sarkmaların Toparlanması

‼️ Vajinal Daraltma YouLaser ÜCRETLER

Lazerle vajina daraltma uygulamaları cerrahi bir işlem (ameliyat) olmadığı için riskleri son derece az olan, hasta açısından oldukça kolay tolere edilen, anestezi gerektirmeyen, ağrısız, acısız ve ileri teknolojili işlemlerdir. Lazerle vajina daraltma uygulaması jinekolojik muayene masasında yatış pozisyonunda yapılır. Ortalama olarak 20 dakika kadar sürer.

Lazer ile vajinal daraltma kimlere yapılabilir?

• Cinsel ilişkide mekanik etkinin azalmasına bağlı olarak haz hissedemeyen, orgazm sorunu yaşayan kadınlarda,

• Menopoz döneminde bağ dokusu elastikiyeti azalan ve buna bağlı idrar kaçırma, vajinal kuruluk, genital bölgede acı sorunu yaşayanlarda,

• Sık vajinal enfeksiyon (vajinit) geçirenlerde,

• İlişki sırasında ağrı, acı sorunu yaşayanlarda (Disparoni),

• Vajinal kuruluk ve yanma sorunu yaşayanlarda vajinal lazer uygulaması yapılabilir.

İşlem tamamen ağrısız olduğu için lokal veya genel anestezi gereksinimi yoktur. Vajinada hafif bir batma ve ısı artışı haricinde başka bir his oluşmaz. Cerrahi bir kesi yapılmadığı için kanama, enfeksiyon gibi riskleri de bulunmaz.

İşlem sırasında vajina içine yerleştirilen lazer probu ile vajinanın tüm duvarları taranır. Lazer ışığı ile vajinanın tümü hem enine hem de boyuna taranarak, sıkılaşma etkisi vajinanın tüm geneline yayılır

Öksürük, gülme sırasında idrar kaçıran kadınlarda, idrar kanalı ve mesane boynu etrafında yer alan kolajenlerin güçsüzleşmesi sorumlu tutulmaktadır. Lazerle bu kolajen bağ dokusu güçlendirilerek idrar kaçırma sorunu giderilebilmektedir.

‼️ En az 2 seans gereklidir.