fbpx

HYDRAPOWER AMERİKAN CİLT BAKIMI

CİLDİNİZİ KORUYUN VE YENİLEYİN

HydraPower Nedir?

HydraPower estetik teknolojisinde Yeni bir dönüm noktasıdır. HydraFacial adını nem almaya sebep olmak anlamına gelen hidrat kelimesinden alır.

Nemlendirme özelliği, HydraPower’ı diğer tüm cilt yüzeyini yenileme işlemlerinden ayırır. HydraPower temizleyici, su kazandırıcı ve nemlendirici cilt solüsyonlarıyla yeni cildi temizlerken aynı zamanda ölü deri hücrelerini ve kirleri yok ederi. Tedavi yumuşatıcı,tazeleyicidir. Tahrişe sebep olmaz ve hemen etki eder.

HydraPower Neden İyidir?

Hidrasyon, sağlıklı ve ışıldayan cilt için olmazsa olmazdır. Cilt tahrişinin, yaşlanma belirtilerini artırdığı kanıtlanmıştır. HydraPower cilde nem veren tahriş etmeyen bir tedavidir.

HydraPower İçin Bende Bir Aday Mıyım?

HydraPower tedavisi tüm cilt tipleri için tasarlanmıştır. En hassas ciltler bile HydraPower tedavisini kolaylıkla tolere eder. Cilt bakım uzmanınız benzersiz cilt durumunuz için tedavi serumlarını özel olarak karıştırabilir. Cilt değerlendirme ve hassaslık testi için doktorunuza ya da cilt bakım uzmanınıza danışın.

Tedavi Ne Kadar Zaman Alır? Bekleme Zamanı Ya Da Ağrı Var Mıdır?

HydraPower tedavisi 30 dakika kadar az süren hızlı ve etkili bir tedavidir. İşlem sırasında herhangi bir rahatsızlık hissedilmez. Bu işlem çoğu kez “bir boya fırçasının yüzde gezinmesi” gibi bir his olarak tarif edilir. Tedaviden hemen sonra beklemeden makyajınızı yapabilir ve günlük aktivitelerinize dönebilirsiniz.

Nasıl Sonuçlar Beklenmelidir? Sonuçları Görmek İçin Kaç HydraPower Tedavisi Gereklidir?

Birçok insan sadece bir tedaviden sonra bile ciltte gözle görünür bir arınma ve pürüzsüz, ışıldayan cilt tonu elde ettiklerini bildirmektedir. Cildin yumuşamasını ve hidrasyon beş ile sekiz gün arasında bir süre boyunca hatta daha uzun sürebilir. Altı tedavilik bir seriden sonra, kırışıklıkların, çizgilerin, deri pigmentindeki artışın ve / veya yağlı / akneye meyilli cildin görünümünü iyileştirmek için haftada bir tedavi önerilir. İlk tedavi serinizden sonra, her iki-dört haftada bir HydraPower tedavisiyle sonuçlarınızı koruyup sürdürmek isteyebilirsiniz.

Etkili Sonuçlar

4 haftalık HydraPower uygulamaları dudak üstü, dudak kenarı ve alın bölgesi çizgilenmelerinde ciddi bir iyileşme sağlar. Ayrıca hyperpigmentasyon ve sonradan oluşan cilt lekelenmelerinde %40-60 oranında iyileşmeye gidilir. Bu sonuçlar lazerler gibi ablatif olmayan ve sosyal yaşantıdan kişileri uzaklaştırmadan kısa bir sürede HydraPower uygulamalarıyla elde edilir.

Uygulama Alanları;

  • Tıkalı ve Genişlemiş Gözenekler, Siyah Noktalar
  • Kuru ve Nemsiz Cilde Nem Kazandırmak
  • Güneş Hasarları
  • İnce Çizgiler
  • Renk Düzensizlikleri
  • Akne Tedavisi