fbpx

CİLT PROBLEMLERİNİ IŞIĞIN GÜCÜ İLE TEDAVİ EDİN!!

CİLT PROBLEMLERİNİ IŞIĞIN GÜCÜ İLE TEDAVİ EDİN!!

BroadBand Light (BBL)™, pazardaki en güçlü IPL (Yoğun Atımlı Işık) cihazıdır. Yaşlanma, yaşam tarzı ve güneş hasarı ile ilişkili cilt problemlerinin tedavisinde yeni standartlar ortaya koyar. BBL cilt yenileme, kalıcı epilasyon, pigmente & vasküler lezyonlar ve akne tedavileri gibi birçok farklı alanda tedavi imkanı sunar. BBL ile non-invaziv bir tedavi ile, cilt kalitesinde önemli ölçüde iyileşme elde edilmektedir. Tutarlı ve tekrarlanabilir klinik sonuçlar, BBL’in estetik ve dermatoloji ile ilgili pazarda en çok talep edilen uygulama olmasını sağlamıştır. BBL, cilt katmanlarını seçerek ısıtmak için geniş spektrumlu görünür ve kızılötesi ışık kullanır. BBL, farklı birçok tedaviyi, hızlı, etkin ve hasta konforunu gözeterek ve sarf malzemesi olmadan en verimli şekilde sunmaktadır. . Pazardaki en geniş dalga boyu aralığı özelliği ile BBL her hastanın ihtiyacına uyacak tedavi seçenekleri sunar. BBL ile, daha az sayıda tedavi uygulayarak, diğer IPL sistemlerine oranla daha etkin ve üstün sonuçlar elde edilmektedir.

10 YAŞ DAHA GENÇ GÖRÜNEN BİR CİLT İÇİN KANITLANMIŞ ETKİ!

Forever Young BBL™ tedavilerinin, güneş hasarlarını gidermenin yanında, yaşlanan cilt belirtilerini de ortadan kaldırdığı klinik olarak kanıtlanmıştır. Bu non-invaziv tedavi, cilt tonu, dokusu, esnekliği ve pigmentasyonunda değişiklik olması yönünde cildi uyarmak için epidermise ve dermise geniş bantlı ışık gönderir. Sadece bir tedaviden sonra gözle görülür, uzun süreli iyileşme sağlanır.

38 ila 69 yaşları arasındaki 15 hastaya, 5 ile 11 yıl boyunca yılda en az bir kez Forever Young BBL tedavisi uygulanmıştır. Ardından, tedavi öncesi ve sonrası yaşı ile ilgili tahminde bulunmuştur. Çalışma, hastaların cildinin, gerçek yaşından yaklaşık 10 yıl daha genç göründüğünü ortaya çıkarmıştır.

BBL tedavisi ile cildiniz ışıl ışıl parlayabilir.

BBL Forever Young insanların cildinde yaşlanma veya farklı nedenlerle ortaya çıkan estetiksel problemlerin BBL (Broad Band Light) Lazer kullanılarak giderildiği güvenli, konforlu ve etkili bir estetik tedavi yöntemidir.

Tedavi sırasında hedef doku, çevreleyen dokuya zarar vermeden emilen ısı enerjisine cevap verir. Gözle görünür yaşlanma belirtilerinin görünümlerini değiştirdiği gözlenen tek cihaz olma özelliği taşıyan BBL lazer, bu özelliği ile  Ömür Boyu Gençlik olarak adlandırılmıştır.


Melanin ve kızarıklığa sebep olan ince damarların BBL ile tedavi edilmesi ile pigmentastasyon sorunları veya rozacea hastaları için mükemmel sonuçlar ortaya çıkar. BBL ile yapılan tedaviler sonucunda, diğer IPL sistemlerine oranla daha az tedavi sayısı ile hastanın cildi daha pürüzsüz, daha sağlıklı ve canlı görünmektedir.  BBL; cildin üst katmanlarını nazikçe ısıtmak, hücrelerin yenilenmesini tetiklemek ve yüz, boyun, eller veya vücudun herhangi bir bölümünde yılların izlerini silmek ve zamanı geri almak için fototermal enerjiyi kullanır. Çoğunlukla sadece bir tedaviden sonra gözle görünür sonuçlar elde edilir

Forever Young BBL mevcut cilt hasarı için sadece estetik bir tedavi değildir. Ayrıca cildin genç görünmesini sağlamak için “Prejuvenation” dediğimiz yaşlanmayı önleyici bir uygulamadır.


Forever Young BBL™ tedavilerinin, güneş hasarlarını gidermenin yanında, yaşlanan cilt belirtilerini de ortadan kaldırdığı klinik olarak kanıtlanmıştır. Bu non-invaziv tedavi, cilt tonu, dokusu, esnekliği ve pigmentasyonunda değişiklik olması yönünde cildi uyarmak için epidermise ve dermise genişbantlı ışık gönderir. Sadece bir tedaviden sonra gözle görülür, uzun süreli iyileşme sağlanır. . 38 ila 69 yaşları arasındaki 15 hastaya, 5 ile 11 yıl boyunca yılda en az bir kez Forever Young BBL tedavisi uygulanmıştır. Ardından, tedavi öncesi ve sonrası aşıyla ilgili tahminde bulunmuştur. Çalışma, hastaların cildinin, gerçek yaşından yaklaşık 10 yıl daha genç göründüğünü ortaya çıkarmıştır. .Forever Young BBL mevcut cilt hasarı için sadece estetik bir tedavi değildir. Ayrıca cildin genç görünmesini sağlamak için “Prejuvenation” dediğimiz yaşlanmayı önleyici bir uygulamadır.

AKTİF AKNEDEN KURTULMAK VE AKNE İZLERİNİ AZALTMAK İÇİN IŞIĞIN GÜCÜ…

Forever Clear BBL ™ akneye neden olan bakterileri yok eder, iltihabı ve kızarıklığı azaltır, temiz ve sağlıklı bir cilt ortaya çıkarır. Pahalı kremler ve istenmeyen yan etkileri olan ilaçlar için etkili bir alternatif oluşturur. Forever Clear BBL hızlı, konforlu ve non invasiv bir tedavi sunar. Sadece bir tedaviden sonra, iyileşme süreci olmaksızın gözle görülür sonuçlar elde edilir.

HIZLI VE RAHAT BİR TEDAVİ İLE, SARKMIŞ CİLT GÖRÜNÜMÜNÜ İYİLEŞTİRİN

BBL SkinTyte™ uygulaması, dermal kolajeni derinlemesine ısıtmak için kızıl ötesi ışık gönderir. Bu sırada epidermis katmanını korumak için BBL platformunun safir temaslı soğutmasını kullanır. Bu işlem vücudun doğal iyileşme sürecini başlatır ve bu da daha sıkı ve genç bir görünüm sağlar. İyileşme süreci yoktur, topikal bir anestezi gerektirmez ve sarf malzemesi yoktur. SkinTyte, daha genç görünen bir cilt için en güvenli, en optimize ve en uygun yollardan biridir.

OPERASYON SÜRESİ

1-1,5 SAAT

AĞRI

YOK

ANESTEZİ

YOK

İYİLEŞME SÜRESİ

YOK

NET SONUÇ

2-3 HAFTA

TEKRAR SÜRESİ

4-6 SEANS

UYARI

GÜNEŞ KORUMASI GEREKLİ

NOT

DEVAMLILIK GEREKLİ

BBL – FOREVER YOUNG

BBL tedavisi ile ilgili daha fazla bilgi ve randevu almak için bize ulaşın;