fbpx

EndyMed
Altın İğne ile Estetikte Altın Standartı Yakalayın

2007 yılında kurulan EndyMed Medical Ltd., profesyonel hem de tüketici pazarları için enerji bazlı medikal estetik tedavi sistemleri sunmaktadır. EndyMed’in benzersiz FDA onaylı 3DEEP radyofrekans teknolojisi, non-ablatif ve franksiyonel kırışıklık azaltma, yüz ve vücut için cilt sıkılaştırma ve şekillendirme, akne izi tedavisi, cilt yenileme ve RF Mikro-iğneleme tedavilerinde oldukça etkili bir çözümdür. 

EndyMed’in yenilikçi 3DEEP teknolojisi, herhangi bir acı veya risk olmaksızın cildin derinliklerine 3 katman odaklı RF enerjisi iletir. Doğal kolajen üretimini yeniden etkinleştirerek kırışıklıkları azaltır ve cildi fark edilir şekilde toparlıyarak sıkılaştırır. EndyMed tedavileri tüm cilt tipleri için uygundur.


ENDYMED tedavilerinin diğer fraksiyonel RF tedavilerinden farkı nedir?

Günümüzde RF fraksiyonel teknolojilerinin çoğu eski, geleneksel teknolojilere dayanmaktadır. ENDYMED, klinik olarak kanıtlanmış güvenli ve etkili fraksiyonel RF tedavileri sağlayan, günümüzde mevcut olan en gelişmiş fraksiyonel RF teknolojisini sunar. Eşsiz Fraksiyonel RF teknolojilerimizi patentli 3DEEP RF hacimsel ısıtma ile birleştiren ENDYMED’in Fraksiyonel tedavileri, minimum iyileşme süresi ile üstün sonuçlar sağlar.

Kaç tedaviye ihtiyacım olacak?

Çoğu hasta, 3 ay boyunca ayda bir olmak üzere 3 fraksiyon tedavi seansı alır.

Tedaviler güvenilir midir?

ENDYMED, 40’tan fazla bağımsız klinik çalışma ile klinik olarak kanıtlanmış güvenli ve etkili fraksiyonel RF tedavileri sağlayan, günümüzde mevcut olan en gelişmiş fraksiyonel RF teknolojisi sunar. Fraksiyonel tedaviler, en konforlu ve etkili tedavi deneyimini yaşamanızı sağlamak için en gelişmiş güvenlik özellikleri ve sensörlerle tasarlanmıştır.

Tedavilerden sonra iyileşme süreci var mıdır?

Tipik olarak, ENDYMED’in RF Fraksiyonel tedavileri minimum iyileşme süresine sahiptir. İntersif tedavileri ile tedaviden sonraki gün hızlıca günlük rutininize dönebilirsiniz. FSR tedavileri ile 3-5 gün sonra kaybolacak çok küçük kabuklarınız olabilir.

ENDYMED tedavilerimden ne beklemeliyim?

Rahat ve güvenli bir tedavi deneyimi beklemelisiniz. Tedavileriniz ilerledikçe, cildinizde giderek artan gözde görülür iyileşmeler yaşayacaksınız, bu iyileşmeler son tedavinizin tamamlanmasından sonra 3 ay boyunca devam edecektir.

ENDYMED – Fraksiyonel RF tedavilerinde yeni standartlar belirliyor

ENDYMED’in Fraksiyonel RF teknolojisi, üstün sonuçlarla güvenli, konforlu tedaviler sağlar. Yenilikçi Fraksiyonel teknolojiyi yeni nesil 3DEEP derin dermal ısıtma ile birleştiren ENDYMED, günümüzde mevcut olan en iyi cilt gençleştirme tedavilerini eşsiz sonuçlarla sunar.

EndyMed’in Fraksiyonel RF tedavileri,

en çok talep gören estetik tedaviler için mükemmel çözüm sunar.

 • Cilt yenileme ve gençleştirme
 • Derin kırışıklık azaltma
 • Akne ve travmatik yara izi azaltma
 • Çatlak azaltma
 • Cilt sıkılaştırma
 • Cilt dokusu iyileştirme
 • Gözenek boyutu küçültme


Yoğun RF Mikro-İğneleme ve Fraksiyonel Cilt Yenileme (FSR)

ENDYMED’den intensif RF Mikro-iğneleme, eşsiz pürüzsüz kayan iğne hareketi ile, günümüzde başka hiçbir mikroiğne tedavisi seçeneğine benzemez, kanama veya morarma olmadan ve minimum iyileşme süresi ile hızlı ve rahat tedaviler sunar. İntensif, derin kırışıklık azaltma, cilt sıkılaştırma ve toparlama, akne izi azaltma ve cilt dokusu iyileştirmesinde eşsiz sonuçlar sağlar.

ENDYMED FSR

Eşsiz 3DEEP Pürüzsüz Tarama teknolojisine sahip ENDYMED’in FSR tedavileri, cilt yenileme ve gençleştirme, kırışıklık azaltma ve doku iyileştirmesinde üst düzey tedavi sağlar. Yıllarca süren klinik olarak kanıtlanmış, üstün sonuçlarla FSR tedavileri, minimum iyileşme süresi ile maksimum kapsama alanı sunar.


ENDYMED tedavi deneyimi size şunları sunar:

 • Tamamen güvenli ve konforlu tedaviler
 • Klinik olarak kanıtlanmış etkili sonuçlar
 • Tüm cilt tipleri için uygunluk
 • Minimum iyileşme süresi
 • Hem anında hem de uzun vadeli üstün sonuçlar
 • Hızlı tedavi süresi